Ing. Martin Celleng
vedúci prevádzky

„Prevádzkár“ penziónu nemôže byť len dobrý organizátor. Potrebuje rozumieť cestovnému ruchu, ekonomike, zabezpečovať a aktívne podporovať prevádzku penziónu, monitorovať servisné a pracovné priestory, v prípade potreby zastúpiť v neprítomnosti kľúčové pozície v penzióne, vybavovať profesionálne reklamácie a sťažnosti, sledovať konkurenciu,… a kopec ďalších aktivít.

Martin síce vyštudoval lesné hospodárstvo, ale venuje sa podnikaniu v cestovnom ruchu. Vyrástol v agrosektore a má  široké poznatky súvisiace so zabezpečovaním prevádzky a súvisiacich procesov. Zastrešuje činnosť 2 tímov v penzióne.

Svoje silné prozákaznícke cítenie realizuje v penzióne – jeho cieľom je, aby si každý návštevník odniesol skvelý pocit nielen z dobrého jedla (samozrejmosť), ale aj príjemné zážitky, na ktoré bude rád spomínať.
A rád sa do penziónu a okolia vráti.

Penzión U Huberta - šéf prevádzky Ing. Martin Celleng
Tím kuchyne 2 - Penzión U Huberta

náš tím 1

Tím kuchyne 1 - Penzión U Huberta

náš tím 2

Obklopí vás

POHODLNÝ INTERIÉR

Ochutnáte

DELIKÁTNE ŠPECIALITY

Odídete ako

SPOKOJNÍ NÁVŠTEVNÍCI

Menu

Ďakujeme Vám za záujem a návštevu stránok!
!!! Na základe nových opatrení od 02.11.2020 jedlo a nápoje sa môžu podávať znovu na terase. Naďalej robíme aj rozvoz, alebo vydávame.
V interiéri platí stále zákaz. Máme pre vás pripravené terasové ohrievače, podušky, deky a teplý čaj.
Kuchyňa varí do 17:45 hod., kaviareň je otvorená do 18:00 hod. !!!

!!! 2020.11.02-től új intézkedések alapján ismét lehet ételt fogyastani a teraszon. Továbra is csomagoljuk, vagy szállítunk. Étterembe még tilos. Készítettünk önneknek teraszmelegítőket, párnákat, takarókat és forró teát. A konyha 17: 45-ig főz, a kávézó 18: 00-ig tart nyitva. Köszönjük megértést!

Vďaka za porozumenie.