V priestoroch reštaurácie i penziónu je možné zorganizovať svadbu, oslavu narodenín, významných cirkevných či rodinných udalostí, ale aj smútočné zhromaždenie. Podľa počtu účastníkov a rozsahu poskytovaných služieb (možné je i ubytovanie) dojednávame ponuku individuálne.

Spoločenské priestory sú klimatizované. V prípade potreby odskladujeme vaše vlastné privezené nápoje a zákusky v oddelenej miestnosti (po dohode možné za poplatok použitie klimatizovanej chladenej miestnosti).

Slávnostnú výzdobu „na kľúč“ v rôznych farbách a úpravách (svadba, narodeniny a iné rodinné či cirkevné udalosti) zrealizujeme, avšak môžete si ju zabezpečiť po dohode i vo vlastnej réžii.
Pripravte si vašu predstavu a informujte sa, prosím, na recepcii.

Základné informácie k akciám v stručnom prehľade:

Penzión U Huberta - cenník-akcie

Foto výzdoby z uskutočnených akcií

Obklopí vás

POHODLNÝ INTERIÉR

Ochutnáte

DELIKÁTNE ŠPECIALITY

Odídete ako

SPOKOJNÍ NÁVŠTEVNÍCI

Menu

Ďakujeme Vám za záujem a návštevu stránok!
!!! Na základe nových opatrení od 02.11.2020 jedlo a nápoje sa môžu podávať znovu na terase. Naďalej robíme aj rozvoz, alebo vydávame.
V interiéri platí stále zákaz. Máme pre vás pripravené terasové ohrievače, podušky, deky a teplý čaj.
Kuchyňa varí do 17:45 hod., kaviareň je otvorená do 18:00 hod. !!!

!!! 2020.11.02-től új intézkedések alapján ismét lehet ételt fogyastani a teraszon. Továbra is csomagoljuk, vagy szállítunk. Étterembe még tilos. Készítettünk önneknek teraszmelegítőket, párnákat, takarókat és forró teát. A konyha 17: 45-ig főz, a kávézó 18: 00-ig tart nyitva. Köszönjük megértést!

Vďaka za porozumenie.